ПУБЛІЧНИЙ  ДОГОВІР 2024 РІК

ПОВІДОМЛЕННЯ

про зміни в публічному індивідуальному договорі приєднання.

КП «Гайсинводоканал» повідомляє про зміну

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ
про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

         У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України (далі – КМУ) від 29.12.2023 №1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг», яка набрала чинності 30.12.2023 р. КМУ скасував заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування штрафів та пені, а також на стягнення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги.

        Також постановою внесені зміни, зокрема, до постанови КМУ від 05.07.2019 №690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та постанови КМУ від 05.03.2022 №206 “Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану”.

        Керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України, Комунальне підприємство «Гайсинводоканал» Гайсинської міської ради (код ЄДРПОУ 36595337) публікує публічну пропозицію (оферту) про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, а також власників (користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків, у новій редакції з урахуванням змін, внесеними постановою КМУ від 29 грудня 2023 року № 1405.

        Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті КП «Гайсинводоканал» http://haysinvodokanal.com.ua співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувачів) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

        Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Гайсинводоканал» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

        У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

        Договір розміщено на веб-сайті КП «Гайсинводоканал» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

  З повагою адміністрація КП «Гайсинводоканал»